Landal Marina Lipno | Ubytování&průvodce Grenzgenial

Apartmány Landal Marina Lipno leží přímo na břehu Lipenského jezera a resort protíná cyklostezka Apartmány Landal Marina Lipno leží přímo na břehu Lipenského jezera a resort protíná cyklostezka

LANDAL MARINA LIPNO

Komfortní apartmány v Lipně nad Vltavou přímo u jezera Lipno a cyklostezky. Útulná studia i prostorné mezonetové apartmány s výhledem na Lipno.

Apartmány Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno je ideálním ubytováním na Lipně pro ty, kteří chtějí být v centru dění. Plně vybavená studia a apartmány/bungalovy pro 2 i 10 osob nabízejí i vlastní balkón a sklep pro úschovu kol či lyží. Landal Marina Lipno leží přímo u jezera a pod apartmány vede cyklo a inline stezka. Jen pár kroků od apartmánů je lanovka ke Stezce korunami stromů, bobová dráha, aquapark a další atrakce.

Proč za průvodce Grenzgenial platit, když ho můžete získat zdarma jako dárek k ubytování v Landal Marině Lipno!

Průvodce Grenzgenial získáte zdarma v rámci balíčku To NEJ z Lipna, jehož součástí je dále láhev vína na přivítanou, utěrky, kávovou a čajovou sadu, koupelnovou sadu. Pro každou zarezervovanou osobu budou na apartmá připraveny ručníky, povlečená postel. Pro zarezervovaný počet osob obdržíte při příjezdu Lipno Card.

Cena balíčku je 27,99 € (cca. 720,-Kč) pro 2 osoby.

Více informací o balíčku To NEJ z Lipna v Landa Marina Lipno zobrazíte ZDE..

Kontakt | Landal Marina Lipno

http://www.landal.cz/kontakt